• EDUKATIVNÍ HRAČKY

  • KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

  • BEZPEČNÉ MATERIÁLY

JEDINEČNÁ FORMELA

Naše Formela je vyrobena pouze z přírodních a bezpečných ingrediencí. Její pružnost a variabilita z ní dělají ideální zábavu pro ty nejmenší.

  • CERTIFIKOVANÁ PRO DĚTI OD 1 ROKU

  • VOŇAVÁ

  • VEGANSKÁ

  • VYROBENÁ V ČR

Permanentka MessyPlay - 12 vstupů platnost 5 měsíců simple, virtual Messy Play

Co je MessyPlay?

MessyPlay v Ladovce je bezpečné, kreativní a vzdělávací prostředí. Slovo MessyPlay ve volném překladu znamená “nepořádné hraní”. Ve zkratce se jedná o senzorické hraní, u kterého se využívají zpravidla všechny smysly, střídající se materiály a pomůcky. Zároveň se zaměřujeme při lekcích i na výtvarné techniky a můžete si u nás se štětcem a barvou vykouzlit různé výtvory. Každý týden máme tematicky a senzoricky jiný. Nejenom děti se dozví různé zajímavosti o světě takovém, a to především o tom výtvarném. 

Lekce vedou zkušené lektorky a celým “messy” tématem VÁS provedou. Nemusíte se bát, u nás je velmi přátelská a respektující atmosféra. Výtvarný ateliér je určen pro děti od 0 - 4 let, ale věřte, že i vy jako rodiče si mnoho zážitků odnesete, odpočinete si a trochu se u nás zastavíte.

Výtvarné lekce MessyPlay

Tvůrčí zábava, při níž si děti rozvíjejí senzomotorické schopnosti tou nejpřirozenější cestou pomocí přírodních materiálů.

O nás

MessyPlay je výtvarný ateliér, který před sedmi lety společně s Formelou vytvořila Katka, která je také hlavním kreativcem týmu a MessyPlay svojí pílí a tvrdou prací dostala tam, kde je teď. Postupem času se tým rozrostl o Adélu, která jako strategická obchodní partnerka přispěla k dalšímu rozvoji ateliéru. Přibyly také další lektorky pro kurzy. Modelínu, tedy naší Formelu Katka rozvíjela několik let, až ji dostala do té podoby, jakou ji máte možnost nyní poznat. Voňavounká, měkkounká, vždy vykutálená! Formela je certifikovaná pro děti od 1 roku a její užitečnost a férovost ji předchází. 

MessyPlay má v tuto chvíli lekce celý týden a to nejen dopoledne, několikrát v týdnu máte možnost navštívit odpolední lekci a párkrát v měsíci i víkendové sobotní dopoledne. Ateliér vlastní také rozsáhlý e - shop s ověřenými, bezpečnými, výtvarnými potřebami a hračkami. Jsme kreativní tým, který se stará o všestranný a hluboký rozvoj vašich dětí.

MESSYPLAY BLOG

sledujte náš instagram