Provozní řád MessyPlay

Místo

Kurz probíhá v určený čas v prostorách společnosti MessyPlay s.r.o. na adrese Ladova 2043/5, 128 00 Praha 2 („Provozovna“)

 

Rezervace

Rezervaci kurzu MessyPlay provede každý zájemce o kurz sám v rezervačním systému na webových stránkách www.messyplay.cz 1. Pro rezervaci je nutné být přihlášen ke svému uživatelskému účtu 2 nebo si ho v průběhu rezervace založit. Věnujte prosím pozornost vyplnění správného emailu a telefonního čísla pro následnou komunikaci. Váš účet Vám bude dostupný z prostředí e-shopu 3 umístěného na stránkách www.messyplay.cz. Přehled o svých rezervacích (včetně možnosti rezervaci zrušit nebo přesunout) naleznete ve svém uživatelském účtu v záložce „Bookings4.

Rezervaci potvrdíme až po úhradě kurzovného. Nepotvrzené rezervace můžeme bez dalšího upozornění zrušit.

 

Kapacita

Kapacita kurzu je koncipovaná na max. 7 dětí a 6 dospělých (vícečlenný doprovod po předchozí domluvě).

 

Organizace kurzu a jednotlivé hodiny

MessyPlay lekce je možné navštěvovat po jednotlivých hodinách nebo se zakoupením permanentky, kdy je vstup finančně zvýhodněn. Permanentku je nutné vychodit v dohodnutém termínu, prodloužení platnosti není možné 5. Délka jedné lekce je 75 minut a skládá se z:

  1. Přivítání, tematický úvod, motivace, představování aktivit 5-10 min
  2. Tvoření, malování, hraní 50-55 min
  3. Ukončení bubliny, úklid, převlékání 15 min.

Lekce začínají vždy v určený čas a dveře MessyPlay se otevírají 5 minut před začátkem hodiny.

Doporučujeme s sebou přinést náhradní oblečení pro děti, na nožky protiskluzové botky, v podzimních a zimních měsících spíš dlouhý rukáv (od podlahy může být chladno).

 

1 http://www.messyplay.cz/messyplay

2 https://www.messyplay.cz/obchod/muj-ucet/

3 https://www.messyplay.cz/obchod/

4 https://www.messyplay.cz/obchod/muj-ucet/bookings/

5 Ve zvláštních případech (např. porod, dlouhodobý pobyt v zahraničí) posuzujeme možnost prodloužení permanentky individuálně.

Kočárky

Parkování kočárku je možné v průchodu domu (Ladova č. 5), který je zamčený (klíč od průchodu je k dispozici v Provozovně a je nutné ho vždy vrátit). Je možné si zapůjčit zámek nebo si přinést s sebou vlastní. Průchod se nachází mimo prostory Provozovny a ani my, ani majitel domu nezodpovídá za případné škody, parkování kočárku je výhradně na vlastní odpovědnost. Kočárky se parkují v zadní části průchodu po levé straně, označené obrázkem kočárku. Vjezd s kočárkem do Provozovny je možný v případě, že máte s sebou ležící miminko.

 

Zrušení rezervace a vrácení uhrazené lekce

Zrušení rezervace se provádí výhradně přes uživatelský účet v záložce Bookings, a to max. 24 hod před začátkem lekce. Zákazník může požádat o vrácení uhrazené částky zasláním emailu na info@messyplay.cz. (max. 24 hod před zahájením lekce). V žádosti je třeba uvést číslo objednávky/rezervace, jméno a příjmení zákazníka a číslo účtu, na který má být zaslána vrácená částka.

Vyhrazujeme si právo zrušit jednotlivou hodinu MessyPlay, v takovém případě vracíme 100% uhrazeného částky připadající na zrušenou hodinu/hodiny nebo po dohodě nabídneme alternativní termín.

V ostatních případech za uhrazené lekce peníze nevracíme, a to ani v případě, že se účastník na hodinu nedostaví.

 

Nahrazování/omlouvání hodin

Spravování Vaší rezervace (zrušení, nahrazování, přesouvání) provádí každý uživatel sám v rezervačním systému přes svůj uživatelským účet v záložce Bookings.

Změna termínu rezervace je možná nejpozději 24 hodin před začátkem lekce. Změna termínu se prování ve svém účtu v záložce Bookings přes tlačítko Upravit rezervaci. V rámci dostupné kapacity všech běžících kurzů Vám rezervační systém nabídne možnost zvolit si termín náhradní hodiny.

Náhradní hodiny lze vybrat kdykoliv během probíhajícího kurzu při volné kapacitě v rámci všech probíhajících kurzů.

Pokud nestihnete vychodit všechny lekce ze zakoupené permanentky, je možné převést max. 2 lekce MessyPlay na další zakoupenou permanentku.

 

Spolupráce rodičů

Při lekcích MessyPlay je důležitá spolupráce rodičů, kteří děti vedou k samostatnosti, ale také k čistotě a systému práce:

  1. Pokud je obrázek domalovaný, umyji si po sobě štětec :)
  2. Pokud něco rozsypu, tak to nevadí, ale zametu po sobě :)
  3. Pokud vyliji vodu nebo barvu, tak to nevadí, ale utřu to po sobě :)

4. Pokud mám špinavé ruce od tvoření, jdu si je omýt, abych si mohl hrát s modelínou nebo skládat kostky :)

 

Úprava pravidel

Vyhrazujeme si právo doplnit, upravit či změnit Provozní řád MessyPlay a to zejména s ohledem na bezpečnost a pohodlí dětí a jejich doprovodu a na plynulou organizaci kurzu. Instrukce lektora v průběhu hodiny mají přednost před tímto provozním řádem.

 

Přívětivé prostředí

Našich pravidel se nebojte, snažíme se vytvořit příjemnou atmosféru jak pro děti, tak pro rodiče a moc nás těší, že většina z vás vše dodržuje s radostí a automaticky. Cílem MessyPlay lekcí je, kromě rozvoje dovedností vašich dětí, dobrý pocit z hezky stráveného času.