Darujte Formelu!

Darujte Formelu!

Vyberte si z široké nabídky naší Formely, a ostatních produktů, které obyčejnou oslavu narozenin promění v nezapomenutelný zážitek.

Přemýšlíte-li o originálním dárku pro dítě, které bude zároveň sloužit k jemu lepšímu rozvoji? Pak je Formela ideální volbou. Tato kreativní hračka umožňuje dětem vytvářet různé světy dle jejich fantazie a formuje přitom jejich senzomotorické schopnosti.

Vyberte si z široké nabídky naší Formely, a ostatních produktů, které obyčejnou oslavu narozenin promění v nezapomenutelný zážitek.

Zde je několik nápadů, jak Formelu zahrnout do oslavy:

Tvorba postaviček: Dejte dětem Formelu a nechte je vytvořit své vlastní pohádkové postavy, nebo zapojte naše vykrajovátka a dejte život krokodýlům, žirafám a dalším veselým zvířátkům z naší selekce.. Můžete také zorganizovat soutěž o nejlepšího designéra nebo nejrychlejšího modeláře.

Formela jako párty dárek: Jako součást oslav můžete každému hostovi dát dárek v podobě Formely. Tímto způsobem si děti odnesou domů vzrušující zábavu a památku na skvělou oslavu.

Kreativní soutěže a hry: Vytvořte různé kreativní soutěže a hry spojené s Formelou, jako je například nejvyšší modelová věž, nebo nejrychlejší uklízeč - tip pro ty, co nechtějí zaobírat nepořádkem z oslavy. To poskytne dětem možnost soutěžit a zároveň se bavit.

Zapojte i rodiče: Kdo říká, že dospělí si nehrají? Vyzvěte rodiče k odpočinku od jejich dennodenních aktivit a uvidíte, jak se projeví jejich kreativita.

Bez ohledu na to, zda Formelu darujete nebo ji použijete jako součást dětské oslavy, přinese vám spoustu zábavy a radosti.

 

Zobrazit všechny články v MESSYPLAY BLOG